09.06.2023 - ციალა პერტია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
13.04.2022 - ლევან დარსალია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
25.02.2022 - ოთარ მარშავა და მიხეილ ნოზაძე საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
05.07.2021 - საქართველოს მოქალაქე ანა ფირცხალაშვილი საქართველოს პარლამენტისა და საქართველოს ენერგეტიკისა და წყალმომარაგების მარეგულირებელი ეროვნული კომისიის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
2018 - იუსტიციის უმაღლესი საბჭოს მდივანის გიორგი მიქაუტაძის საქმე. ბმული
19.04.2022 - 10.04.2023 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 118,646.43 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 164,090 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
11.04.2021 - 19.04.2022 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 106,745.66 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 164,090 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
16.04.2020 - 11.04.2021 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 89,786.87 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 134,400 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
10.04.2019 - 16.04.2020 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 71,254.48 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 164,500 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
23.04.2018 - 10.04.2019 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 77835 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 50,960 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
19.04.2017 - 23.04.2018 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 75375 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 41,500 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
26.04.2016 - 19.04.2017 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 73000 ლარი და 3100 დოლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 11500 ლარი  ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: 3100 დოლარი არის ავტომობილის გასხვისებით მიღებული შემოსავალი.
23.04.2015 - 26.04.2016 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 74418.95 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 26,500 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
22.04.2014 - 23.04.2015 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 73275 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 26,500 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
14.04.2013 - 22.04.2014 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 42200 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 23000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
12.04.2012 - 14.04.2013 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 37395 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 42,500 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
12.04.2011 - 12.04.2012 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 37759.20 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 4,397 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
07.04.2010 - 12.04.2011 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 42200 ლარი და 2300 დოლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 21,100 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: 2300 დოლარი არის ავტომობილის გასხვისებით მიღებული შემოსავლის ოდენობა.
07.04.2009 - 07.04.2010 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 34699 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 7400 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: 3200 ლარი არის ავტომობილის გასხვისებით მიღებული შემოსავლის ოდენობა.
07.04.2008 - 07.04.2009 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 32233 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 6000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
26.04.2007 - 07.04.2008 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 23354 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 3500 დოლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
19.04.2006 - 26.04.2007 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 17152 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 3000 ლარი და 3500 დოლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
19.04.2006 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 1700 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 0 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია