15.07.2021 - კობა თოდუა საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
29.12.2020 - ხათუნა წოწორია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
30.07.2020 - საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
14.06.2018 - შპს „გიგანტი სექიურითი“ და „შპს უსაფრთხოების კომპანია ტიგონისი“ საქართველოს პარლამენტისა და საქართველოს შინაგან საქმეთა მინისტრის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
1991 - 2001 - პედაგოგი, თბილისის 54-ე საჯარო სკოლა. ასწავლიდა საგანს ისტორიის, საზოგადოებათმცოდნეობის, სახელმწიფოსა და სამართლის საფუძვლებისა და ადამიანის უფლებების თემატიკაზე.
25.01.2023 - 23.01.2024 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 117,673.34 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 91,000 ლარი და 65000 დოლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.01.2022 - 25.01.2023 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 123,711.63 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 23000 ლარი და 65000 დოლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.01.2021 - 28.01.2022 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 110,750.94 ლარი და 15 დოლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 303000 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: მიღებული შემოსავლიდან 15 000 დოლარის ოდენობის თანხა არის შვილისთვის ბინის შესაძენად განკუთვნილი თანხა, რომელიც მანანა კობახიძეს ჩაერიცხა ბინის გაყიდვის შედეგად მეორე შვილის მიერ.
31.01.2020 - 28.01.2021 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 103708,26 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 303000 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.01.2019 - 31.01.2020 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 170,524.66 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 303000 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: მიღებული შემოსავლიდან 65500 ლარის ოდენობის თანხა არის შვილის მიერ გადაცემული საჩუქარი.
31.01.2018 - 28.01.2019 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 130975,21 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 340,620 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
18.01.2017 - 31.01.2018 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 113,967.19 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 331,000 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია