16.10.2023 - საქართველოს პარლამენტის წევრების (ირაკლი კობახიძის, შალვა პაპუაშვილის, მამუკა მდინარაძის და სხვების, სულ 80 წევრის) კონსტიტუციური წარდგინება საქართველოს პრეზიდენტის მიერ საქართველოს კონსტიტუციის სავარაუდო დარღვევის საკითხზე. განსხვავებული აზრი
25.07.2023 - შოთა ქობალია და ვასილ ჟიჟიაშვილი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. განსხვავებული აზრი
11.05.2023 - საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს მთავრობის წინააღმდეგ, N1684. განსხვავებული აზრი
23.12.2022 - „შპს ტაბულა მედია“ და ანა გვარიშვილი საქართველოს პარლამენტისა და საქართველოს ოკუპირებული ტერიტორიებიდან დევნილთა, შრომის, ჯანმრთელობისა და სოციალური დაცვის მინისტრის წინააღმდეგ. განსხვავებული აზრი
2022 - 2023 - ასოცირებული პროფესორი, შავი ზღვის საერთაშორისო უნივერსიტეტი.
2022 - მოწვეული ლექტორი, შპს კავკასიის უნივერსიტეტი.
1994 - 1995 - ლაბორანტი, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, ეკოლოგიის კათედრა.
1988 - 1989 - ლაბორანტი, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის მიკრობიოლოგიური ვირუსოლოგიის კათედრა.
1988 - პრეპარატორი, ფიზიკური და ორგანული ქიმიის ინსტიტუტი.
27.12.2022 - 08.12.2023 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 128,217.42 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 210000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
08.12.2021 - 27.12.2022 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 0 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 335,000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: ფინანსურ დეკლარაციაში მითითებული არ არის მიღებული შემოსავლის ოდენობა.
26.12.2020 - 08.12.2021 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 0 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 704,947.5 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
შენიშვნა: ფინანსურ დეკლარაციაში მითითებული არ არის მიღებული შემოსავლის ოდენობა. სამომხმარებლო სესხებიდან ერთ-ერთის ღირებულებად მითითებულია 29,5 ლარი, თუმცა გასავალი 30020,08 ლარს შეადგენს. მეორე შემთხვევაში სამომხმარებლო სესხის ღირებულებაა  684918 ლარი.
27.12.2019 - 26.12.2020 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 101089,98 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 174,500 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
18.12.2018 - 27.12.2019 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 100542,56 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 495000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
30.12.2017 - 18.12.2018 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 120984 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 20000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
31.12.2016 - 30.12.2017 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 90,481.92 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 20000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია