28.02.2022 - ლონდა თოლორაია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. საოქმო ჩანაწერი
23.02.2022 - საქართველოს სახალხო დამცველი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. განჩნება
25.09.2020 - ნიკანორ მელია საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. განჩინება
25.09.2020 - ა(ა)იპ მოქალაქეთა პოლიტიკური გაერთიანება „ახალი პოლიტიკური ცენტრი“, ჰერმან საბო, ზურაბ გირჩი ჯაფარიძე და ანა ჩიქოვანი საქართველოს პარლამენტის წინააღმდეგ. გადაწყვეტილება
29.10.2019 - ინდივიდუალური ადმინისტრაციულ-სამართლებრივი აქტის ბათილად ცნობა, ახალი ადმინისტრაციული აქტის გამოცემა. გადაწყვეტილება
08.07.2019 - საქართველოს იუსტიციის უმაღლესი საბჭოს გადაწყვეტილება მოსამართლეობის კანდიდატთა შესარჩევ კონკურსზე კენჭისყრის ეტაპზე დაუშვებლობის შესახებ. გადაწყვეტილება
04.07.2019 - საქართველოს საერთო სასამართლოების მოსამართლეთა სადისციპლინო კოლეგიის 2019 წლის 25 აპრილის გადაწყვეტილება. გადაწყვეტილება
27.06.2019 - სსიპ საქართველოს ადვოკატთა ასოციაციის ეთიკის კომისიის 2019 წლის 30 იანვრის #097/18 გადაწყვეტილება. გადაწყვეტილება
26.03.2019 - საქართველოს საერთო სასამართლოების მოსამართლეთა სადისციპლინო საბჭოს სადისციპლინო კოლეგიის 2005 წლის 26 დეკემბრის გადაწყვეტილება. გადაწყვეტილება
2017 - ტელეკომპანია “რუსთავი 2”-ის ქიბარ ხალვაშისთვის მიკუთვნების გადაწყვეტილება. გადაწყვეტილება
25.05.2022 - 10.05.2023 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 123 067,2 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
26.05..2021 - 25.05.2022 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 110 750,94 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 122 800 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.05.2020 - 26.05.2021 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 117 031,58 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 122 800 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
22.05.2019 - 28.05.2020 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 140 537,81 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
04.05.2018 - 22.05.2019 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 130 350 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
03.05.2017 - 04.05.2018 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 112 755 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
19.05.2016 - 03.05.2017 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 111 870 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
18.05.2015 - 19.05.2016 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 113 530 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლერაცია
14.05.2014 - 18.05.2015 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 115 000 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
09.05.2013 - 14.05.2014 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 97 025 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
08.05.2012 - 09.05.2013 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 82 200 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
02.05.2011 - 08.05.2012 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 83 150 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 35 000 აშშ დოლარი. ფინანსური დეკლარაცია
01.05.2010 - 02.03.2011 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 65 680.45 ლარიი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
22.04.2009 - 01.05.2010 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 130 368 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
22.04.2008 - 22.04.2009 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 45 000 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
26.06.2007 - 22.04.2008 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 57 215 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
18.04.2006 - 26.06.2007 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 41 350 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.04.2005 - 18.04.2006 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 19 776.12 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.01.2004 - 28.04.2005 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 7 901.77 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
29.04.2003 - 28.01.2004 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 1 910 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
16.04.2002 - 29.04. 2003 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 2 560 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
28.04.2001 - 16.04.2002 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 1 080 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
26.10.2000 - 28.04.2001 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 1 080 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია
26.10.2000 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 0 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) – 0 ლარი. ფინანსური დეკლარაცია