2020 - თანაავტორი,  საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი. მეორე გადამუშავებული გამოცემა, „მერიდიანი“. ბმული
2016 - თანაავტორი, შესავალი საკონსტიტუციო სამართალში,  „მერიდიანი“ . ბმული
2017 - თანაავტორი, საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალი, „მერიდიანი“ . ბმული
2015 - ავტორი, „მსოფლიო კონსტიტუციონალიზმის ისტორია: დასაბამიდან დღემდე“, საქართველოს სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისია. ბმული
2014 - ავტორი, “Il constituzionalismo georgiano”. “Constituzione della Georgia”, Universita di Bologna; Istituto giuridico Principe Davide.
2014 - ავტორი, „უნდობლობის კონსტრუქციული ვოტუმის ქართული მოდელი (საქართველოს კონსტიტუციის 81-ე მუხლის (ახალი რედაქცია) კომენტარი)“, „ბესარიონ ზოიძე 60. საიუბილეო კრებული“, თსუ.
2013 - ავტორი,  “საქართველოს პრემიერ-მინისტრის კონსტიტუციური სტატუსი (კონსტიტუციის 79-ე მუხლის კომენტარი)”, საერთაშორისო რეფერირებადი ჟურნალი „თანამედროვე სამართლის მიმოხილვა“, დავით ბატონიშვილის სამართლის ინსტიტუტი; აღმოსავლეთ ევროპის უნივერსიტეტი.
2012 - ავტორი,  „კონტრასიგნაციის ინსტიტუტი: ევროპული გამოცდილება და ქართული პერსპექტივები“.  დავით ბატონიშვილის სამართლის ინსტიტუტი.
2012 - ავტორი, „საქართველოს მთავრობის კონსტიტუციური სტატუსი (კონსტიტუციის 78-ე მუხლის კომენტარი)“, „თანამედროვე საკონსტიტუციო სამართალი“, წიგნი I. : თსუ, საქართველოს ახალგაზრდა მეცნიერთა საზოგადოება.
2012 - ავტორი, “Changes in Georgian Constitutionalism: Constitutional Construction of the President and the Government and Specificities of their Interrelationship from the Perspective of 2010 Constitutional Reform”. Journal ”Constitutional Law Review”, საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლო.
2012 - ავტორი, : ”ქართული კონსტიტუციონალიზმის ნოვაციები: პრეზიდენტისა და მთავრობის კონსტიტუციური კონსტრუქცია და მიმართების თავისებურებები 2010 წლის საკონსტიტუციო რეფორმის ჭრილში”. ჟურნალი ”საკონსტიტუციო სამართლის მიმოხილვა”, საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლო.
2012 - ავტორი, “კონტრასიგნაციის ინსტიტუტი: ევროპული გამოცდილება და ქართული პერსპექტივები”. გაეროს განვითარების პროგრამის (UNDP) საგრანტო პროექტი “კონსტიტუციის კანონის პროექტის საჯარო განხილვები”, საქართველოს პარლამენტი. ბმული
2011 - ავტორი, ”აღმასრულებელი ხელისუფლება და საქართველოს 1921 წლის კონსტიტუცია”. კრებულში ”ქართული კონსტიტუციონალიზმის სათავეებთან”, კონსტიტუციონალიზმის კვლევისა და ხელშეწყობის რეგიონული ცენტრი.
2010 - ავტორი, ”საქართველოს პრეზიდენტის ინსტიტუტი და 2010 წლის კონსტიტუციური რეფორმა”, კრებულში ”საქართველოს კონსტიტუცია და 2010 წლის კონსტიტუციური რეფორმა”, კონსტიტუციონალიზმის კვლევისა და ხელშეწყობის რეგიონული ცენტრი.
2010 - ავტორი, ”Models of Constitutional Justice: “Struggle for Superiority”. Materials of International Scientific-Practical Conference "Modern Problems of Legal Science", ბაქოს სახელმწიფო უნივერსიტეტი.
2008 - ავტორი, “კონსტიტუცის სამართლებრივი დაცვა და საკონსტიტუციო იუსტიციის მოდელები (ზოგიერთი თეორიული საკითხი)”. კავკასიის უნივერსიტეტის 10 წლის იუბილესადმი მიძღვნილი სამეცნიერო შრომების კრებული, კავკასიის უნივერსიტეტი.
2006 - ავტორი, “კონსტიტუციის სამართლებრივი დაცვა (ზოგიერთი თეორიული საკითხი)”. ჟურნალი “ადამიანი და კონსტიტუცია”, საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლო.
2006 - ავტორი, “Freedom of Political Association in Accordance with the Georgian Legislation and European Convention for the Protection of Human Rights”. Materials of International Conference - “The protection of electoral rights and the right to political associations by the Constitutional Court”, საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლო.
2006 - ავტორი, “პოლიტიკური გაერთიანების თავისუფლება საქართველოს კანონმდებლობისა და ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენციის მიხედვით”. საერთაშორისო კონფერენციის- “საარჩევნო უფლებისა და პოლიტიკური გაერთიანების თავისუფლების დაცვა საკონსტიტუციო სასამართლოში”, საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლო.
2001 - თანაავტორი, მსოფლიო ქვეყნების სამართლებრივი სისტემები. ნაწილი I, მსოფლიო პარლამენტარიზმის კვლევითი ცენტრი.
1999 - ავტორი, საფრანგეთის საფინანსო კონტროლის უმაღლესი ორგანოების სამართლებრივი სტატუსი, მსოფლიო პარლამენტარიზმის კვლევითი ცენტრი.
1999 - თანაავტორი, საზღვარგარეთის ქვეყნების კონსტიტუციური სამართალი. კრებული I, მსოფლიო პარლამენტარიზმის კვლევითი ცენტრი.
1997 - თანაავტორი,  საფრანგეთის სახელმწიფო სისტემა, მსოფლიო პარლამენტარიზმის კვლევითი ცენტრი. ბმული
1997 - ავტორი, კონსტიტუციური კონტროლი საზღვარგარეთის ქვეყნებში, ჟურნალი “სამართალი”.
1997 - ავტორი, საკონსტიტუციო კონტროლი საფრანგეთში, ჟურნალი “ადამიანი და კონსტიტუცია”.
04 - 05.07.2023 -  საერთაშორისო კონფერენცია: “Development of legislation through the application of constitutional norms”, ქ. ბაქო, აზერბაიჯანი.
23 - 25.06.2023 - საჯარო სამართლის საერთაშორისო საზოგადოების - ICON•S საქართველოს პირველი ყოველწლიური კონფერენცია: „თანამედროვე საჯარო სამართლის გამოწვევები"; მოხსენებები თემებზე: „ქართული საკონსტიტუციო პროცესი: ტექნოლოგია, გაკვეთილები, სისტემური პრობლემები“; „მოსამართლის განსხვავებული აზრი და სამოსამართლო აქტივიზმი“. ქ. ბათუმი.
28.02.2023 - საჯარო სამართლის საერთაშორისო საზოგადოების ეროვნული წარმომადგენლობის - ICON•S საქართველოს საინაუგურაციო კონფერენცია; მოხსენება თემაზე: „ქართული საკონსტიტუციო სამართლის აქტუალური პრობლემები“.
30 - 31.05.2019 - საერთაშორისო კონფერენცია: “Modern Constitutional Development: the Role of Constitutional Review in Constitutionalisation of Law”; მოხსენება თემაზე: „საკონსტიტუციო იუსტიცია: ოპტიმალური მოდელის ძიებაში“. ქ. მინსკი, ბელორუსი.
24 - 25.05.2018 - საერთაშორისო კონფერენცია „The Role of the Constitutional Courts in the Globalised World of the 21st Century”; მოხსენება თემაზე: „საკონსტიტუციო მართლმსაჯულება და საერთო იურისდიქციის სასამართლოები: მიმართება და გავლენები“. ქ. რიგა. ლატვია.
15 - 17.05.2018 - ბალტიისპირეთისა და შავი ზღვის რეგიონების ქვეყნების კონსტიტუციური მართლმსაჯულების ასოციაციის (BBCJ) მე-3 კონგრესი - „საკონსტიტუციო სასამართლოების როლი ევროპული ინტეგრაციის პროცესში”;
03.11.2017 - აკადემიური კონფერენცია: “საქართველოს 2017 წლის საკონსტიტუციო რეფორმა“; მოხსენება თემაზე: „2017 წლის საკონსტიტუციო რეფორმის გამოწვევები“.
19 - 21.10.2017 -  საერთაშორისო კონფერენცია: “The Role of the Constitutional Courts in Overcoming Constitutional Conflicts”;
18.06 - 01.07.2017 - ევროპის საკონსტიტუციო სასამართლოების მე-17 კონგრესი: „საკონსტიტუციო სასამართლოების როლი კონსტიტუციური პრინციპების დაცვისა და სარგებლობის პროცესში“, ქ. ბათუმი.
09 - 12.09.2016 -  საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს 20 წლისთავისადმი მიძღვნილი საერთაშორისო კონფერენცია: ,,კონსტიტუციური მართლმსაჯულება გარდამავალ დემოკრატიაში: კონსტიტუციური კონტროლის მიღწევები  და გამოწვევები საქართველოსა და აღმოსავლეთ ევროპაში“, ქ. ბათუმი.
09 - 11.09.2015 - საერთაშორისო კონფერენცია: “საერთაშორისო ხელშეკრულებების გამოყენება საკონსტიტუციო სასამართლოებისა და რელევანტური ინსტიტუტების მიერ: გამოწვევები დიალოგისათვის’’, ქ. ბათუმი.
27 - 28.06.2015 - შავი ზღვის მეხუთე რეგიონალური კონფერენცია: ”თავისუფლებისა და უსაფრთხოების უფლება: კონსტიტუციური სარჩელის ეფექტურობის გაზრდა”, ქ. თბილისი.
23.06.2015 - საერთაშორისო კონფერენცია: ”უზენაესი სასამართლოს როლის გააზრება დამოუკიდებელ სასამართლო სისტემაში”.
09.06.2015 - საერთაშორისო კონფერენცია: „საკანონმდებლო პროცესის შეფასება საქართველოში: დადებითი მხარეები და გამოწვევები“; მოხსენება თემაზე: „საკანონმდებლო საქმიანობის ხარვეზები და მათი გაუმჯობესების გზები საქართველოში“.
29.05.2015 - კონფერენცია/საჯარო დებატები: „საქართველოში ადამიანის უფლებათა და თავისუფლებათა მდგომარეობა: მიღწევები და გამოწვევები“.
29.05.2015 - კონფერენცია კანონის უზენაესობის თემაზე: „კონტროლისა და ბალანსის პრინციპი“.
02.02.2015 - კონფერენცია: „სასამართლო დამოუკიდებლობისა და სამოსამართლო ეთიკის აქტუალური საკითხები“.
12 - 14.12.2014 - სემინარი: „კონსტიტუციური რეფორმა-არსებული მოდელი, გამოწვევები, მიზნები“; მოხსენებები თემებზე: “ძალთა ბალანსი საქართველოს კონსტიტუციაში“; „საქართველოს კონსტიტუციის ხარვეზები“; „სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისია და მისი მუშაობის წესი“.  ს. გუდაური.
04 - 05.11.2014 - საერთაშორისო კონფერენცია: “The choice between various systems of government – does it make a difference?”; მოხსენება თემაზე: „საკონსტიტუციო რეფორმები საქართველოში“. ქ. ერევანი, სომხეთი.
03 - 04.11.2014 - საერთაშორისო კონფერენცია: “The impact of constitutional processes in postcommunist transformation”; ქ. ერევანი, სომხეთი.
22.10.2014 - საერთაშორისო კონფერენცია: „საქართველოს ახალი კონსტიტუციური სისტემა“; მოხსენება თემაზე: „თანამედროვე საქართველოს მმართველობის მოდელი“.
08.09.2014 - მრგვალი მაგიდა: „საკონსტიტუციო სასამართლოს უფლებამოსილების გაზრდასთან დაკავშირებით სახალხო დამცველის მიერ მომზადებული პროექტები“; მოხსენება თემაზე: „რეალური“ საკონსტიტუციო კონტროლის პერსპექტივები საქართველოში“.
01 - 03.09.2014 - საერთაშორისო კონფერენცია: „თანამედროვე სახელმწიფოს მშენებლობა 21-ე საუკუნეში“; ორგანიზატორი: სტენფორდის უნივერსიტეტის დემოკრატიის, განვითარებისა და კანონის უზენაესობის ცენტრი (CDDRL);
04 - 06.07.2014 - შავი ზღვის მეოთხე რეგიონალური კონფერენცია: „ახალი გამოწვევები პირადი ცხოვრების ხელშეუხებლობის უფლებისთვის“; ქ. ბათუმი.
01.06.2014 - საერთაშორისო სემინარი: „სასამართლო ხელისუფლება და საკონსტიტუციო რეფორმა“; მოხსენება თემაზე: „სასამართლო ხელისუფლების რეფორმის საკითხები და სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისია“.
24 - 26.11.2013 - საერთაშორისო სემინარი: „საკონსტიტუციო სასამართლოსა და სამოქალაქო სექტორის თანამშრომლობა საკონსტიტუციო მართლმსაჯულების განვითარებისათვის“;  8 მოხსენება თემაზე: „რეალური“ საკონსტიტუციო კონტროლი და საკონსტიტუციო რეფორმები საქართველოში“. ქ. ყაზბეგი.
24.10.2013 - მრგვალი მაგიდა: „2013 წლის კონსტიტუციური ცვლილებების მეორე ტალღა: საზოგადოებრივი კონსენსუსი და საპარლამენტო ნება“; მოხსენება თემაზე: „კონსტიტუციის გადასინჯვის კანონპროექტის საყოველთაო-სახალხო განხილვა“.
17.07.2013 - მრგვალი მაგიდა: „ახალგაზრდები საკონსტიტუციო ცვლილებებისათვის“; მოხსენება თემაზე: „მოსაზრებები საქართველოს კონსტიტუციაში ცვლილების შეტანის თაობაზე“ კანონპროექტების თაობაზე“.
29 - 30.06.2013 - მრგვალი მაგიდა: „ახალგაზრდები საკონსტიტუციო ცვლილებებისათვის“; მოხსენება თემაზე: „მოსაზრებები საქართველოს კონსტიტუციაში ცვლილების შეტანის თაობაზე“ კანონპროექტების თაობაზე“. ქ. ბათუმი.
29 - 31.03.2013 - ტრენინგი „სწავლების მეთოდოლოგია“. აშშ-ის საერთაშორისო განვითარების სააგენტოს (USAID) მართლმსაჯულების დამოუკიდებლობისა და სამართლებრივი გაძლიერების პროექტი საქართველოში (JILEP),  კაჭრეთი, საქართველო.
21.02.2013 - სამეცნიერო კონფერენცია: „საქართველოს დემოკრატიული რესპუბლიკა და 1921 წლის კონსტიტუცია“; მოხსენება თემაზე: „საქართველოს 1921 წლის კონსტიტუციით დადგენილი აღმასრულებელი ხელისუფლების მოდელი კონსტიტუციონალიზმის პრინციპების ჭრილში“.
20.02.2013 - სამეცნიერო კონფერენცია: „საქართველოს დემოკრატიული რესპუბლიკის 1921 წლის კონსტიტუცია“; მოხსენება თემაზე: „საქართველოს 1921 წლის კონსტიტუციით დადგენილი აღმასრულებელი ხელისუფლების მოდელი და კონსტიტუციონალიზმის პრინციპები“.
27.11.2012 - სამეცნიერო კონფერენცია: „საქართველოს კონსტიტუციის თანამედროვე გამოწვევები“.
21 - 22.11.2012 - საერთაშორისო სემინარი: ”ევროკავშირის აღმოსავლეთ პარტნიორობის წევრი ქვეყნების საკონსტიტუციო სასამართლოების როლი ევროკავშირის კანონმდებლობასთან ჰარმონიზაციის პროცესში”. ქ. ბათუმი.
06 - 07.07.2012 - შავი ზღვის მეორე რეგიონალური კონფერენცია: ”თანასწორობის უფლება: კონსტიტუციური დაცვის ფარგლები”, ქ. ბათუმი.
23 - 24.06.2012 - საერთაშორისო კონფერენცია: ”კონტრასიგნაციის ინსტიტუტი-ევროპული გამოცდილება და ქართული პერსპექტივა”.
19 - 20.05.2012 - სამართლის პირველი ეროვნული კონფერენცია: ”სამართლის რეფორმა და დემოკრატიული ინსტიტუტების ტრანსფორმაცია საქართველოში”.
03.02.3012 - სამეცნიერო კონფერენცია ”დემოკრატია და უსაფრთხოება: ესპანეთისაქართველო”.
23.09.2011 - მრგვალი მაგიდა: ”საქართველოს საკონსტიტუციო სამართალწარმოება: პრაქტიკა, სიახლეები, პრობლემები, პერსპექტივები”.
25 - 26 .06.2011 - საერთაშორისო კონფერენცია: ”საკონსტიტუციო კონტროლის წარსული და მომავალი ახალ დემოკრატიებში”. ქ. ბათუმი.
19 - 20.03.2011 - სამეცნიერო კონფერენცია ”ქართული კონსტიტუციონალიზმის სათავეებთან - საქართველოს 1921 წლის კონსტიტუციის 90 წლისთავი”; მოხსენება თემაზე: ”აღმასრულებელი ხელისუფლება და საქართველოს 1921 წლის კონსტიტუცია”. ქ. ბათუმი.
2010 - 2012 -  სამეცნიერო საგრანტო პროექტები, გაეროს განვითარების პროგრამა (UNDP) / გერმანული საერთაშორისო თანამშრომლობის საზოგადოება (GIZ).
17 - 18.09.2010 - შავი ზღვის პირველი რეგიონალური კონფერენცია: ”განსხვავებული და თანმხვედრი აზრების მნიშვნელობა სასამართლო კონტროლის განვითარებაში”. ქ. ბათუმი.
15 - 16.07.2010 - საერთაშორისო კონფერენცია: ”კონსტიტუციური რეფორმა საქართველოში”, ქ. ბერლინი, გერმანია.
01 - 03.07.2010 - “საკონსტიტუციო რეფორმის მიმდინარეობა საქართველოში”; მოხსენებები თემებზე: ”პრეზიდენტის ინსტიტუტი საკონსტიტუციო კომისიის საბაზისო პროექტის მიხედვით”; ”პარლამენტი საკონსტიტუციო კომისიის საბაზისო პროექტის მიხედვით”; ”მთავრობა საკონსტიტუციო კომისიის საბაზისო პროექტის მიხედვით”. ქ. ბათუმი.
28.05.2010 - ”ხელისუფლების დანაწილება, ადგილობრივი თვითმმართველობა, სასამართლო და ადამიანის უფლებები კონსტიტუციის ახალი რედაქციით”; მოხსენება თემაზე: ”ხელისუფლების დანაწილება და ბალანსი ხელისუფლების შტოებს შორის”.
29 - 30.04.2010 - Международная научно-практическая конференция ”Современные проблемы правовой науки”; მოხსენება თემაზე: ”Модели Конституционной юстиции: ”Борьба за превосходство”, ქ. ბაქო. აზერბაიჯანი.
16 - 17.04.2010 - Международная научно-практическая конференция ”Современные проблемы правовой науки”; მოხსენება თემაზე: ”Модели Конституционной юстиции: ”Борьба за превосходство”. ქ. ბაზალეთი.
05.03.2010 - ”საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს პრაქტიკა და არასამთავრობო ორგანიზაციების როლი მის განვითარებაში”; მოხსენება თემაზე: ”სასამართლო ხელისუფლება და მიმდინარე კონსტიტუციური რეფორმა”.
19 - 22.02.2010 - ”კონსტიტუციური რეფორმის პროცესი და მასობრივი ინფორმაციის საშუალებები”; მოხსენებები თემებზე: ”კონსტიტუციური სამართლის ძირითადი პრინციპები და ცნებები”; ”აღმასრულებელი ხელისუფლება საქართველოს კონსტიტუციის ახალ რედაქციაში”. ქ. ბაკურიანი.
11.02.2010 - “საქართველოს საარჩევნო კანონმდებლობის რეფორმა”.
23 - 31.01.2010 - პროგრამა “Study Tours to Poland”-ის საინფორმაციო სემინარი საქართველოს სახელმწიფო საკონსტიტუციო კომისიისათვის, ქ. ვარშავა, პოლონეთი.
13 - 18.12.2009 - GTZ-ის საინფორმაციო სემინარი ”სამხრეთ კავკასიაში სამართლისა და იუსტიციის რეფორმების” პროექტის ფარგლებში. ქ. ბერლინი, გერმანია.
13 - 14.11.2009 - ”საკონსტიტუციო რეფორმის აქტუალური საკითხები”; მოხსენება თემაზე: ”აღმასრულებელი ხელისუფლება საქართველოს კონსტიტუციის ახალ რედაქციაში”.
06 - 08.11.2009 - საერთაშორისო კონფერენცია: ”პრეცედენტი როგორც სამართლის წყარო”, ქ. ბათუმი.
22.06.2009 - “საქართველოს საარჩევნო კანონმდებლობის რეფორმა”, ქ. თბილისი.
20 - 21.12.2008 - საერთაშორისო კონფერენცია: ”კონსტიტუციის ინტერპრეტაცია”, ქ. ბათუმი.
11.11.2008 -  ”საქართველო და აზერბაიჯანი: რეგიონალური ინტეგრაციის პერსპექტივები”; მოხსენება თემაზე: ”Значение прецедентного права Европейского суда по правам человека в практике конституционных судов Грузии и Азербайджанской Республики”.
06 - 07.11.2007 - საერთაშორისო კონფერენცია: “ეროვნული სასამართლოებისა და ევროპული სასამართლოების ურთიერთმიმართება”. ქ. ბათუმი.
14 - 18.09.2007 - საერთაშორისო კონფერენცია: “ეროვნული სასამართლოებისა და ევროპული სასამართლოების ურთიერთმიმართება”, ქ. ათენი. საბერძნეთი.
06 - 07.08.2007 - საერთაშორისო კონფერენცია: “საკონსტიტუციო სასამართლოსა და ადამიანის უფლებათა ევროპული სასამართლოს იურისდიქცია კონფლიქტურ რეგიონებში”, ქ. ბათუმი.
2007 - ტრენინგი “ადამიანის უფლებათა დაცვის ეროვნული მექანიზმები”. ევროპის საჯარო სამართლის ცენტრი (EPLC). ქ.ათენი, საბერძნეთი.
10 - 11.02.2006 - საერთაშორისო კონფერენცია: “საკონსტიტუციო სასამართლოსა და ადამიანის უფლებათა ევროპული სასამართლოს იურისდიქცია კონფლიქტურ რეგიონებში”.
09 - 10.12.2005 - საერთაშორისო კონფერენცია: “საკონსტიტუციო სასამართლოს როლი სახელმწიფო ხელისუფლების სისტემაში”.
16 - 17.06.2005 - საერთაშორისო კონფერენცია: “საკუთრების უფლება და სამართლიანი სასამართლოს უფლება”.
2005 - ტრენინგი „ადამიანის უფლებათა სამართალი“. ადამიანის უფლებათა ევროპული სასამართლო. ქ.სტრასბურგი, საფრანგეთი.
10.2004 -  “ადამიანის უფლებათა ევროპული კონვენცია”.
03.02.2022 - 06.02.2023 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 132 636,03 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 80000 ევრო.  ფინანსური დეკლარაცია
08.02.2021 - 03.02.2022 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 120 735,26 ლარი, 800 აშშ დოლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 80000 ევრო.  ფინანსური დეკლარაცია
10.02.2020 - 08.02.2021 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 108 205,21 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 80000 ევრო.  ფინანსური დეკლარაცია
18.02.2019 - 10.02.2020 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 113 813,76 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 80000 ევრო.  ფინანსური დეკლარაცია
21.02.2018 - 18.02.2019 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 141 985 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 60 000 ლარი, 80 000 ევრო.  ფინანსური დეკლარაცია
20.02.2017 - 21.02.2018 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 138 384 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 60 000 ლარი .  ფინანსური დეკლარაცია
25.02.2016 - 20.02.2017 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 98 715,55 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 60 000 ლარი  ფინანსური დეკლარაცია
23.02.2015 - 25.02.2016 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 92 705 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) -60  000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
17.02.2014 - 23.02.2015 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 83 615 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 60 000 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
17.02.2014 - მიღებული შემოსავალი (მათ შორის აკადემიური საქმიანობიდან ან სხვა სახის შემოსავალი) – 62 470 ლარი; ვალდებულებები (მათ შორის საბანკო/კერძო პირის მიმართ) - 0 ლარი.  ფინანსური დეკლარაცია
17.10.2023. - გიორგი კვერენჩხილაძე - ჩემი პოზიციაა ის, რასაც მე ხელს ვაწერ, გავლენის ქვეშ არასდროს ვყოფილვარ, პირველი არხი. ბმული
17.10.2023 - გიორგი კვერენჩხილაძის პოზიცია საკონსტიტუციო სასამართლოს მიერ პრეზიდენტ სალომე ზურაბიშვილის  კონსტიტუციის დარღვევის დადგენასთან დაკავშირებით, პირველი არხი. ბმული
03.10.2023 - გიორგი კვერენჩხილაძის აზრი პრეზიდენტ სალომე ზურაბიშვილის სასამართლო პროცესზე დასწრების შესახებ, ტვ პირველი. ბმული